Hliníkové dveře do pasivních domů Schüco

Hliníkové dveře SCHÜCO ADS 90

Hliníkové dveře SCHÜCO ADS 90 do pasivních a nízkoenergetických domů, splňují nároky na estetiku, hi-tech vybavení i energetickou nenáročnost provozu. 

Tepelně izolované vchodové dveře Schüco Vám zajistí permanentní pohodové obytné klima za každé venkovní teploty. V zimním období zůstává teplo uvnitř a v létě pak horko venku. Ušetříte tak drahou energii vynaloženou za vytápění a klimatizaci - a navíc přispějete k ochraně klimatu. 

Vzhledově perfektní dveřní design vzniká vzájemnou kombinací dveřního rámu, dveřního křídla a jeho výplně. Výplň rámu pohyblivého dveřního křídla je přitom nejdůležitějším stylovým dekoračním prvkem, pomocí kterého můžete - s využitím nejrůznějších barevných a tvarových variant - dodat Vašim dveřím nezaměnitelný vzhled.

Prospekt ke stažení.

Hliníkové dveře do nízkoenergetických domů Schüco

SCHÜCO ADS 75, je ideální systém pro nízkoenergetické domy. Cenově za rozumnou částku a přitom splňující vysoké nároky na užívání, funkčnost i design. Vstupní dveře o tloušťce 75 mm můžete mít ve variantě: celoprosklené, celoprosklené se zrcadlovým sklem, plné, plné hladce lícující nebo plné s průhledy ze skla. Není problém zabudovat zámek na biometrický otisk prstu, magnetické snímače otevření nebo třeba propojení přes Bluetooth s Vaším chytrým telefonem. 

Prospekt ke stažení.