Jsme vám k dispozici každý všední den 8:00 - 18:00

Hliníkové dveře Schüco ADS 75

Pro budovy s maximálními nároky na řízení energii a architekturu jsou ideální volbou vysoce tepelně izolované dveře Schüco ADS 75.SI (Super Insulation), které nabízí vynikající izolační hodnoty. Dveře Schüso ADS 75.SI je také možné použít jako multifunkční dveře, které lze snadno zapojit do bezpečnostního a automatizovaného systému celého objektu.

Dveře Schüco ADS 75.SI jsou tepelně izolované dveře pro ty, kteří žádají maximální nároky v oblasti řízení energií a funkčnosti. Vybírat můžete v provedení Residential Line, zkratka RL, Soft Line, zkratka SL nebo Heavy Duty, se zkratkou HD. Dveře umožňují automatické utěsnění, jsou vhodná pro různá bezbariérová řešení. Můžeme je využít jako skryté dveřní závěsy, výplně překrývající křídla, panikové kování i jako zabezpečení únikových dveří. Jednou z variant je i hliníkové okno Schüso ADS 75.SI.

Dveře Schüco ADS 75.S mají mnoho výhod

Výhodou dveří Schüco ADS 75.SI je možnost kontroly oprávnění vstupu, kdy systém vyhodnotí oprávněnost příchozí osoby a ovládáním dveří zamezí jeho případný vstup do objektu. Dveře je možné ovládat na dálku dálkovým ovladačem. Zároveň je možné je napojit na řídící centrálu celého objektu.

Nadčasový estetický design dveří Schüco ADS 75 je vhodný pro kombinaci s fasádním a okenním systémem Schüco. Zároveň je vhodné jejich využití u pasivních domů, případně u nízkoenergetických domů, kdy převládají maximální požadavky na míru spotřebované energie a celkovou funkčnost.

Dveře Schüco ADS 75.SI jsou velmi dobrou zbraní proti neoprávněnému vniknutí do objektu. Odolnost proti vloupání dosahuje třídy RC2, u modelu HD pak dokonce RC3, což udělá z vašeho objektu nedobytnou tvrz.

Konzultace zdarma

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. nabízí bezplatnou konzultaci pro zákazníky i bezplatnou technickou konzultaci pro projektanty. S námi si vyberete skutečně jen to, co opravdu potřebujete. U všech námi nabízených dveří a oken je přiložený přehled o jednotlivých vlastnostech i cenách.

chcete se potkat?


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nebo nám zanechejte pouze Váš telefon a my vám rovnou zavoláme.