Okna a dveře Pro pasivní domy Rehau GeneoVíce info

Okna a dveře pro nízkoenergetické domy Rehau Synego, Schuco Livign

 

Více info

Okna a dveře Ekonomy SalamanderVíce info

Využití plastových oken v pasivních domech

Plastová okna Rehau jsou jedny z nejvhodnějších k použití v pasivních domech. Díky vynikajícím tepelným parametrům, plně stavitelné kování a detailů speciálně navržená pro pasivní domy, dokážeme garantovat vlastnosti oken i na Vaší stavbě v Praze, Brně, Ostravě a zbytku ČR. Okna vhodná do pasivních domů dosahují hodnoty Uw= 0,62W/m2K a jsou registrována pod SVT kódem v programu Nová zelená úsporám. Díky dlouhodobé zkušenosti s montáží i účasti na Blow door testech Vám dokážeme poradit jaký typ okna se hodí i včetně kombinace typů otvírání.

Moderní technologie zpracování plastových oken a dveří

Námi nabízené plastová okna do pasivních domů splňují i ty nejpřísnější hodnoty. Vlastnosti a tuhost oken má na svědomí kompozitní materiál ze kterého jsou vyrobena. Kompozitní materiál (skelnými vlákny zesílený PVC) je více než dvakrát tužší než běžně používané tvrzené PVC (porovnání modulu pružnosti E). Díky vysoké tuhosti profilů je možné optimalizovat tepelné vlastnosti přidáním zásuvných modulem. PVC i kompozitní okna navíc využívají recyklát z již jednou použitých oken pro zmenšení ekologické zátěže z výroby (odpadá závislost na získávání prvotní suroviny)

Zdvižně posuvné plastové portály

Díky velké oblibě HS portálů vznikla i jejích varianta v plastových výrobcích. Plastové posuvně zdvižné dveře Rehau naplno využívají výhod kompozitního materiálu a s přispěním technologie kování přináší do domácností možnost bezbariérového provedení prahu a nadstandardní rozměry posuvných křídel. Plastové HS portály splňují požadavky na zabudování i do pasivních domů. S maximální hmotností křídla 400 kg a rozměry 2,5 x 2,5 m, dokážou konkurovat i HS portálům z dražších materiálů.

Zavolejte mi

Hi-tech ovládání plastových oken a dveří

Naučte se využívat moderní technologii k usnadnění vašich všedních dnů. Nehledejte klíče když přicházíte ke vstupním dveřím a máte plné ruce. Nehledejte stoličku nebo schůdky když chcete otevřít okno na schodišti. Nechoďte před spánkem po domě kvůli kontroly dveří jestli jsou zamčeny. Všechny tyto starosti a ještě více za Vás zajistí vybavení oken a dveří.

Proč si vybrat plastová okna a plastové dveře Rehau od nás?

Díky našemu systému řízení průběhu zakázek, dostatku času na zpracování všech fází v obchodní i realizační části, Vám nabízíme individuální přístup, technický rozbor Vaší poptávky, kontrolu podkladů, doporučení vycházející z praxe i moderních technických poznatků. 

Námi nabízené výrobky jsou z kvalitních materiálů, od kvalitních výrobců a s kvalitní montáží. Chtějte kvalitu a ne kompromis.