Nová zelená úsporám na okna

Vchodové dveře Progress

Plastové dveře Progress

Prémiové plastové dveře se širokou možností uplatnění jsou určeny zejména pro pasivní domy. Uplatnění najde také v nízkoenergetických domech a všude tam kde chcete dosáhnout skvělým tepelně izolačním vlastnostem. Systém GENEO má z hlediska energetických úspor vynikající vlastnosti. Promyšlená konstrukce profilů, stavební hloubka 86 mm a osvědčené jádro profilů z materiálu RAU-FIPRO zajišťuje skvělou funkčnost, tepelnou izolaci i odolnost.

Vzhled dveří je možno přizpůsobit přáním všech zákazníků - Vybrat si můžete z široké nabídky vzorů, prosklení, plných panelů, nebo ze zdobných výplní PERITO.

K modernímu vzhledu přispívá i možnost zvolit si design s hliníkovou obložkou rámu z exteriérové strany.

Konstrukční hloubka křídla 86 mm
Počet komor rámu 6
Počet komor křídla 6
Barevné provedení profilů bílé
Těsnění extrudované, 3 roviny
Barva těsnění šedá
Maximální hloubka zasklení 53 mm
Maximální solární faktor (g) při zasklení trojsklem 0,62
Odolnost proti vloupání do WK 3 dle DIN ENV 1627

Prospekt ke stažení

Plastové dveře do rodinných domů

Plastové dveře do rodinných domů Ostrava a okolí

Jako vstupní dveře do rodinných domů nabízíme dveře z profilů PROGRESS (viz. výše). Vstupní dveře jsou nejvíce namáhaný prvek, který musí odolávat i hrubému zacházení. Široká škála dveřních profilů umožňuje vyrobit dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, případně v sestavě s pevným zasklením nebo nadsvětlíkem. Všechny varianty lze samozřejmě dodat jak v provedení dovnitř, tak také ven otevíravém.

Jako vedlejší dveře můžete použít dveře ze systému SYNEGO. 

Plastové dveře s hliníkovou obložkou

Plastová okna a dveře s hliníkovou obložkou

Plastová dveře z profilu Progress můžete mít zvenku opláštěné hliníkovou obložkou. Touto kombinací získáte vynikající tepelně izolační vlastnosti plastového profilu a zvenku nadčasový vzhled a vlastnosti hliníku. 

Hliníková obložka dále pomáhá oknu vyrovnávat se s rozdílnými vnitřními a vnějšími teplotami. Tím že hliníková obložka je k plastovým profilům přichycená kluzně, roztahuje se a smršťuje bez přenášení namáhání na okna. 

Při mechanickém poškození obložky, lze celou obložku vyměnit za novou (rozdíl oproti poškození okenní fólie na plastovém okně, která nejde vyměnit).

 

Prospekt ke stažení