SERVIS NEBO VÝMĚNA KOVÁNÍ A TĚSNĚNÍ

Objednat

VÝMĚNA NEBO OPRAVA SKLA

Objednat

VÝMĚNA NEBO DOPLNĚNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Objednat

Poskytujeme Vám odborný servis na plastová a hliníková okna. Naše servisní práce jsou zaměřeny na poskytování optimální péče, která prodlužuje životnost a zlepšuje funkčnost vašich oken. Nefunkční nebo neudržovaná okna mohou mít značné negativní důsledky pro Váš domov i životní pohodu. Snížení hluku, zvýšení bezpečnosti, zvýšená těsnost a s tím spojená tepelná izolace okna anebo i zvýšení estetické vlastnosti okna. To jsou jen základní důsledky spojené se správným servisem. 

Téměř stejné důvody jako u oken se najdou i pro servis plastových a hliníkových dveří. Zde je obzvlášť důležitá správná funkčnost zámku a udržováni všech mechanických částí dveří v perfektním stavu. Správným servisem dveří předcházíte riziku zaseknutých dveří, nefunkčního kování ale i zvýšíte tepelnou izolaci celých dveří.

Je důležité řešit nefunkčnost oken a dveří co nejdříve, aby se minimalizovaly všechny tyto nežádoucí důsledky a zajistila dlouhodobá kvalita a bezpečnost domova.

Co pro vaše okna můžeme udělat my:

Servis nebo výměna kování a těsnění: Servisní technik prověří veškeré funkce oken a dveří, po základním očistění a promazání seřídí kování do optimální podoby. V případě poškození některých částí vašich oken nebo dveří  přistoupí k opravě a v nejhorším případě výměně poškozených částí.

Výměna nebo oprava skla: Výměnu starého skla za nové, provádíme na přání zákazníka hlavně v těchto případech: sklo je poškozené, prasklé, podřené nebo nesplňuje estetické, stínící či tepelně izolační požadavky. V tomto případě u Vás servisní technik nejprve nové sklo zaměří a po jeho výrobě sklo vymění, bez nutnosti zásahu do okolních konstrukcí. V některých případech je možné mírné poškození skla opravit (rozleštit sklo). Toto oprava jde všech provést jen v některých případech které musí posoudit servisní technik. 

Výměna nebo doplnění příslušenství: Jako příslušenství k oknům nebo dveřím myslíme hlavně venkovní a vnitřní parapety, sítě proti hmyzu, omezovače otevření, samozavírače, stínění, doplňky pro zvýšení bezpečnosti nebo zamezení otevření dětem.

Servisní práce na oknech a dveřích provádíme v Praze, Brně, Ostravě a zbytku ČR.