Zimní zahrada, světlík nebo pergola je investice u které se vyplatí vybrat kvalitní materiál a kvalitního výrobce. Tyto prosklené výrobky jsou extrémně namáhány povětrnostními vlyvi a lidskou precizností při zpracování detailů stavby. Kvalitní Zimní zahrada nebo světlík Vám však zpříjemní odpočinek za letních večerů. 

Vyzkoušejte náš konfigurátor/kalkulátor Zimních zahrad, který Vám pomůže se zorientovat v nabídce, technických možnostech i jejích ceně. 

Kalkulátor 

Prosklená střecha - neomezený výhled

Vždy hledáme způsoby, jak zajistit, aby naši klienti dosáhli své vize.

Technicky bezproblémový a neomezený výhled může být lákavý, ale zároveň složitý a omezující při návrhu. Podpůrná skleněná střecha V našem provedení vychází ze systémových detailů a ověřených statických výpočtů. Podpory a nosníky (hliníkové sloupky a příčky), stejně jako spoje, lze přizpůsobit a výsledkem je téměř nekonečná řada kombinací, tvarů, velikostí a stylů. Spoje mohou být dokonce skryty, takže pokud je čistý design podle vašeho vkusu, může být podle vaších přání.

Tato střešní řešení dodávají prostoru luxusní, elegantní a nadčasový vzhled. Neměli byste v projektu dělat kompromisy v rozsahu ani v měřítku a díky našim službám ansi nemusíte. Světlíky Vám připravíme v jakékoliv variantě a proti přehřívání interiéru Vám navíc nabízíme použití protislunečního skla které odráží až 70% tepla ze slunce. 

Zasklení proti přehřívání interiéru

Protisluneční sklo se vyrábí nanášením povlaku (vrstvy anorganických látek) metodou katodového rozprašování ve vakuovém prostoru na čiré nebo probarvené sklo. Tento povlak dává sklu jeho protisluneční vlastnosti a charakteristický vzhled. Propouštějí maximální objem světla a minimum tepla

Výběr zasklení se provádí dle 2 kritérií:
• Výkonnost protislunečního skla: Podle slunečního záření a orientace fasády a povrchu, který má být sklem pokryt,
• Vzhled (pohled z vnějšku): aspekt (barva, intenzita, odraz)

 Praha, Ostrava, Brno, Olomouc - dodáváme zimní zahrady po celé ČR.

Cenová kalkulace zdarma