Jsme vám k dispozici každý všední den 8:00 - 18:00

Hliníkové dveře SCHÜCO ADS 90

Hledáte-li opravdovou kvalitu mezi dveřními systémy, pak jste tady na správném místě. Hliníkové dveře Schüco více než mnohonásobně poskytují vše, co od dveří vyžadujete.

Díky rozšířené izolační zóně, obvodovému středovému těsnění a speciální izolaci v zasklívací drážce v zimě nepropustí ven ani trochu drahocenného tepla a v létě naopak udrží příjemný chlad v domě. Také třívrstvé zasklení či křídlo překrývající výplní velmi napomáhá vysokým tepelně-energetickým izolačním vlastnostem. A vy díky tomu ušetříte nemalou částku na energiích. Energetická efektivita je jednou z mnoha věcí, kterými se dveře Schüco mohou pyšnit.

Hliníkové dveře SCHÜCO ADS 90

Je to však také odolnost vůči vnějším vlivům, co vyzdvihuje dveře Schüco nad ty běžné. Dveře Schüco si hravě poradí i s divokou průtrží mračen třídy 7A (750 Pa, Uf = 1,4 W). Ani mráz, horko, či kroupy je nepoškodí. Dveře Schüco si prostě hravě poradí s jakoukoli nepřízní počasí.

Schüco Door Control Systém

K dveřím Schüco je možné kromě jiného pořídit také další doplňky, které jsou s nimi kompatibilní. Je to například Schüco Door Control Systém, který zajistí, že se do domu nedostane nikdo, kdo k tomu nemá oprávnění. Váš dům může být takto chráněn proti všem nevítaným návštěvám a přitom bude zachován komfort užívání bez klíčů či jiných přístupových čidel. Na dveře Schüco lze také instalovat integrovaný samozavírač dveří s plochou vodící lištou. Kombinace bezpečnostních prvků a doplňků zajistí ochranu vás i vašeho majetku proti vniknutí až třídy RC 3.

Různé varinaty

I dveře Schüco mají několik variant, přičemž některé se hodí spíše pro obytné zástavby a jiné se vyjímají v luxusních sídlech či v kancelářských objektech. To se samozřejmě odráží také na jejich ceně.

Dveře Schüco spolehlivě zajistí ochranu i tepelnou izolaci, a to vše ve vkusném a nadčasovém designu. Výhodou je také uchycení kování bez přerušení úrovně středového těsnění.

Kontaktujte nás

Dopřejte si klidný spánek kvalitními dveřmi, kterými jen tak něco nebo někdo neprojde.

chcete se potkat?


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nebo nám zanechejte pouze Váš telefon a my vám rovnou zavoláme.