SCHUCO ASE 80.HI

PROSTUP TEPLA
od 0,99 W/m2K

STAVEBNÍ HLOUBKA
180 mm

POHLEDOVÁ ŠÍŘKA
80 mm

CENOVÁ NÁROČNOST
●●●○○

Více info

SCHUCO AS PD 75.HI

PROSTUP TEPLA
od 0,84 W/m2K

STAVEBNÍ HLOUBKA
218 mm

POHLEDOVÁ ŠÍŘKA
35 mm

CENOVÁ NÁROČNOST
●●●○○

Více info

SCHUCO AWS 75PD.HI

PROSTUP TEPLA
od 1,7 W/m2K

STAVEBNÍ HLOUBKA
85 mm

POHLEDOVÁ ŠÍŘKA
55 mm

CENOVÁ NÁROČNOST
●●●○○

Více info

NOframe a okna Perspective 

Bezrámové zasklení a bezrámová okna

Velkoformátové a bezrámové zasklení je bezpochyby trend poslední doby. Díky vývoji technologie se bezrámová okna stávají čím dál dostupnější. Jsme hrdí na to, že Vám dokážeme nabídnou a prémiově zrealizovat prosklené stěny s nulovým rámečkem nebo minimálním rámečkem.

Zavolejte mi

Když se řekne bezrámové okno?

Mnozí výrobci nabízí bezrámové provedení svých oken. Ve skutečnosti se však jedná o možnost zapuštění okenního rámu do ostění, nádraží a parapetu. Poznávací znamení těchto systémů je ponechání části rámu viditelné (většinou zasklívací lišta). Tento typ Vám samozřejmě dokážeme nabídnout i my - označujeme ho pod názvem Perspective. Pokud ale chcete skutečný bezrám, bez kompromisů. Podívejte se na okna NOframe. Zde se nejedná o kompromis ale o plnohodnotné bezrámové okno. 

Styl zabudování PERSPECTIVE

Exkluzivní vzhled celoskleněného systému. Provedení výplní otvorů z tohoto systému odpovídá veškerým současným požadavkům na moderní architekturu. Díky rámové konstrukci, která je u pevného zasklení z většiny skryta v ostění, lze dosáhnout vynikajících estetických i tepelně izolačních vlastností. Pevné zasklení PERSPECTIVE lze kombinovat s téměř veškerými otvíravými prvky, čímž vzniká designový prvek s viditelným profilem okenního nebo balkónového křídla.

   

Okna NOframe

Bezrámové okno bez kompromisů. Možnost nadrozměrných 'Jumbo' formátů i provedení ve variantě čtyřskla (Ug= 0,035W/m2K) jsou další faktory, které Vás můžou oslovit. Fixní okno jde napojit a kombinovat s většinou z naších hliníkových systémů jako například s posuvnými dveřmi, balkónovými dveřmi i s klasickými vstupními dveřmi a okny.

Z interiérové strany dobíhá podlaha, ostění i podhled k distančním rámečkům skla NOframe. Absence rámu pak podtrhuje absolutní vizuální čistotu tohoto řešení.

  

Speciální kategorie - Posuvné portály Panoramatický Design a HS portály s bezrámovou pevnou částí

Standardem naších dodávek se stávají HS portály, které mají pevný díl uzpůsoben tak, abyste jeho obvodové rámy mohli zcela skrýt do podlahy, ostění a nadpraží. Pevná neboli fixní část portálu se tam stává bezrámová (varianta Perspective). Tyto HS portály se vyznačují tím, že po zabudování vznikne designově zajímavý prvek, snadno opticky rozeznatelného pohyblivého křídla.

Pokuď máte však rádi minimalizmus jak u pevné části tak i u křídla, zkuste zaměřit Vaši pozornost na posuvné portály v provedení Panoramatický Design (zkratka PD). Masivní okenní rám je zcela schován a vy vidíte už jen tenkou část křídla. S posuvným systémem Schüco ASS 77 PD je možno realizovat velkoformátové posuvné systémy se zasklením o výšce celého podlaží. Štíhlé pohledové šířky profilů, flexibilní možnosti realizace individuálního vzhledu a optimální tepelná izolace, to vše přesvědčí jak architekty tak i stavebníky.

 

Nezávazná poptávka