Servisní a údržba hliníkových oken a dveří

Tato se zaměřuje na servis hliníkových oken a dveří! Pokud hledáte spolehlivého partnera pro údržbu vašich hliníkových oken a dveří, jste na správném místě.

Jsme specializovanou společností, která se již mnoho let zabývá dodávkou, výrobou, montáží a servisem hliníkových oken a dveří. Naše tým profesionálních techniků s mnohaletou zkušeností se postará o to, aby vaše okna a dveře byly vždy v perfektním stavu a plně funkční.

Co můžete očekávat od našeho servisu? Nabízíme kompletní údržbu vašich hliníkových oken a dveří, pravidelné kontroly a opravy při potřebě. Věříme, že pravidelná údržba je základem pro dlouhodobou životnost vašich oken a dveří.

Servis hliníkových oken Schuco v Praze, Brně, Ostravě a zbytku ČR

I když naše firma nese označení Schuco Partner, tak máme bohaté zkušenosti s montáží i servisem jiných hliníkových systémů. S jakými okny se na nás můžete obrátit? Jestli potřebujete servis v okolí Moravskosleszkého kraje, tak jsou to zejména tyto systém:

  • Schuco
  • Aluprof
  • Aliplast
  • Heroal
  • Schuco

   

Přesklívání a výměna izolačních skel

Dá se říct, že samostatnou kategorií je přesklívání nebo chcete li výměna rozbytých skel. Jsme schopni zajistit náhradní sklo stejné kvality i stejného výrobce (dlouholetá spolupráce se sklárny Glassolutions, Izos, AGC, Pilkington a jiné). Samozřejmostí je výměna poškozeného skla za nové, kde skla cca do 120 kg dokážeme zasklít ručně a mechanicky jsme schopní přesklít skla do 800 kg (s příhlédnutím k terénu a situaci v okoí okna i více). Poškozené sklo nafotíme pro možné účely pojišťovny a ekologicky zlikvidujeme. 

     

Naše služby jsou navrženy tak, aby byly co nejefektivnější a co nejvýhodnější pro naše zákazníky. Využijte naší pravidelné údržby, která zajistí, že vaše hliníková okna a dveře budou vždy plně funkční a bez problémů.

A co je nejdůležitější? Jsme tu pro vás, abychom vám nabídli vynikající servis s garancí spokojenosti. 

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli nejlepší servis pro vaše hliníková okna a dveře. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami, že jsme nejlepší v oboru!

Kolik naše služby stojí

Pro přehlednost se držíme následujících cen:

Doprava po Ostravě vždy za 500 kč

Doprava mimo ostravu = 13Kč/km (počítáno od adresy Politických Vězňů v Ostravě)

Seřízení okna 350 Kč/ks (křídlo)

Ostatní servisní práce 550 Kč za každou započatou hodinu/osoba