Jsme vám k dispozici každý všední den 8:00 - 18:00

Montáž a servis

Domů Co nabízíme Montáž a servis

Montáž, opravy, servis a revitalizace

Montáž oken Ostrava, Karviná, Třinec a celý moravskosleszký kraj

Jako samozřejmostí je pro nás zajistění odborné montáže. Jak Našich tak externím firmám. Specializace naších montážníků je převážně na montáž oken do nízkoenergetických budov, montáž oken do pasivních staveb, předsazená montáž oken, montáž hliníkových nadrozměrných oken.

Při montáži používáme materiály nejvyší kvality (Würth, Illbruck, Proclima, Hilty), manipulační techniku (minijeřábky, autojeřáby, manipulátory) a hlavně zkušenost a pracovitost našich montážníků. 

Oblasti montáže:
Hlavní oblast našeho působení je moravskosleszký kraj. Převážně Ostrava, Frýdek-Místek, Opava, Karviná. 

Oprava a servis plastových oken

Zabýváme se opravou a servisem všech plastových oken a dveří. Servisní práce stejně jako montážní provádíme hlavně v Ostravě, Opavě a ve Frýdku-Místku. 

Oprava a servis plastových oken obnáší zejména:

Oprava a servis hliníkových oken

V oblasti servisu hliníkových oken a dveří se zaměřujeme převážně na okna firmy Schüco. Kde nabízíme i dodání náhradních dílů přímo od výrobce.

Oprava a servis hliníkových oken obnáší zejména:

Revitalizace starých plastových a hliníkových oken

Máte relativně nová okna ale i přesto nejste spokojení? Trápí Vás hluk z ulice? Profukující okna? Neizolování oken v zimním období nebo zatékání?
Jestli jste se odhodlali s okny něco provést ale chtete vše provést bez bourání a bez prachu, je pro Vás nejlepší možnost revitalizace.
Úspěšně provádíme zlepšení tepelných vlastností oken, zlepšení akustických vlastností oken, snížení ohřívání vnitřních prostorů od slunka, utěsnění spár oken a dveří a v neposlední řadě obnovení barev starších plastových oken. 

Předsazená montáž

Díky častým zkušenostem s pasivními domy, nabízíme i montáž před líc zdiva. Tzv. předsazenou montáž se provádí vykonzolováním oken před ostění. Kotvení oken musí být stabylní, únosné a zároveň nesmí být tepelně vodivé. Pro naší předsazenou montáž používáme komfortní variantu předsazeného rámu z materiálu Purenit, kotvených na ocelové kotvy. Dále nabízíme ekonomičtější variantu bodového předsazenného kotvení pomoci purenitových kostek nebo kompozitních úhelníků. Naše předsazená montáž vychází ze statických posudků pro různé mateiáli zdiva. 

chcete se potkat?


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nebo nám zanechejte pouze Váš telefon a my vám rovnou zavoláme.