Jsme vám k dispozici každý všední den 8:00 - 18:00

Zimní zahrada Schüco CMC 50

Domů Co nabízíme Světlíky a zimní zahrady Zimní zahrada Schüco CMC 50

Modulový systém Schüco CMC 50 je dokonale tepelně izolovaný, díky čemuž nastavuje nová měřítka v oblasti energetické efektivity, koncepční volnosti i zpracování. Pokud se rozhodnete spojit zimní zahradu Schüco CMC 50 s terasovou střechou Schüco PRC 50, získáte racionální systémovou modulovou platformu. Největší výhodou je malý počet jednotlivých dílů i větší stupeň prefabrikace modulů, tedy takzvaného krokví. Tím se výrazně zkracuje celková doba výroby a především se tím rapidně snižují náklady jak na výrobu samotnou, tak i pořizovací cena celého systému zimní zahrady.

Přednosti hliníkové zimní zahrady Schüco CMC 50

Zimní zahrada Schüco CMC 50 má vynikající tepelnou izolaci, čímž uspoří mnoho energie. Design systému je navržený tak, aby vnitřní statické výztuhy nikterak nenarušovali vnější vzhled, ani výhled ze zahrady. K dispozici je dokonce celá řada variant, které jsou různě designově řešené, takže si vybere skutečně každý.

Do systému je možné přidat elektricky otevírací okna, čímž celou zimní zahradu zautomatizujete. Ideální řešení pro větší objekty. Ideální volbou jsou pak systémy oken Schüco AWS 57 RO.HI. Celý systém zimní zahrady je opravdu bezpečný a z kvalitních materiálů, takže se nemusíte bát jakéhokoliv narušení například přírodními živly.

Výhody zimní zahrady Schüco CMC 50

Jedná se o modulovou stavbu, která je minimalistická pro použití větších bloků, které otevřou celou zimní zahradu do zahrady. Těsnění je částečně vsazeno přímo do profilů. Celkové zpracování jen za pomoci malého počtu nářadí, navíc jsou profily s rovným přířezem.

Kontaktujte nás

Jestliže plánujete výstavbu zimní zahrady, systém Schüco CMC 50 je pro to ideální volbou. S automaticky otevíratelnými okenními systémy Schüco AWS 57 RO.HI pak získáte moderní zimní zahradu, která bude dělat jen radost. Pro více informací nejen o tomto systému nás neváhejte kontaktovat.

chcete se potkat?


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nebo nám zanechejte pouze Váš telefon a my vám rovnou zavoláme.