Jsme vám k dispozici každý všední den 8:00 - 18:00

Sortiment hliníkových oken a dveří

Domů Co nabízíme Hliníková okna a dveře Sortiment hliníkových oken a dveří

Hliníková okna do pasivních domů Schüco

Hliníková okna SCHÜCO AWS 90

Hliníková okna SCHÜCO AWS 90 do pasivních domů, okna se stavební hloubkou 90 mm spojují výhody hliníku s maximální tepelnou izolací.

První hliníkové okno s tepelně izolačním standardem na úrovni pasivního domu (Uf = 1,0 W/mK2; Uw = 0,8 W/mK2).

Skryté panty AvanTec SimplySmart, bezrozetové kliky oceněné designovou soutěží red dot, možnost zasklívat skla tloušťky 60mm (nadrozměrné skla), možnost osazení skrytým motorickým otvíráním Schuco TipTronic. Tyto a další důvody vám prozradí proč si do oderní novostavby vybrat hliníková okna pro pasivní domy.

Prospekt ke stažení.

Hliníkové dveře do pasivních domů Schüco

Hliníkové dveře SCHÜCO ADS 90

Hliníkové dveře SCHÜCO ADS 90 do pasivních a nízkoenergetických domů, splňují nároky na estetiku, hi-tech vybavení i energetickou nenáročnost provozu. 

Tepelně izolované vchodové dveře Schüco Vám zajistí permanentní pohodové obytné klima za každé venkovní teploty. V zimním období zůstává teplo uvnitř a v létě pak horko venku. Ušetříte tak drahou energii vynaloženou za vytápění a klimatizaci - a navíc přispějete k ochraně klimatu. 

Vzhledově perfektní dveřní design vzniká vzájemnou kombinací dveřního rámu, dveřního křídla a jeho výplně. Výplň rámu pohyblivého dveřního křídla je přitom nejdůležitějším stylovým dekoračním prvkem, pomocí kterého můžete - s využitím nejrůznějších barevných a tvarových variant - dodat Vašim dveřím nezaměnitelný vzhled.

Prospekt ke stažení.

Hliníková okna do nízkoenergetických domů Schüco

Do nízkoenergetických moderních domů se skvěle hodí okna SCHÜCO AWS 75, zasklené izolačním trojsklem, splňující přísné nároky na izolaci, akustiku i design. 

Jak tato třída profilů, tak i ostatní výrobky hliníkových Schüco oken vynikají svým harmonickým vzhledem, vysokou mírou zabezpečení až do třídy RC3, trojsťupňovou těsností, vysokou zvukotěsností a odolností proti nárazovému větru.

Prospekt ke stažení.

Tip: nechte si nacenit hliníkové okna se skrytými křídly (SCHÜCO aws 75 BS. HI)

Hliníkové dveře do nízkoenergetických domů Schüco

SCHÜCO ADS 75, je ideální systém pro nízkoenergetické domy. Cenově za rozumnou částku a přitom splňující vysoké nároky na užívání, funkčnost i design. Vstupní dveře o tloušťce 75mm můžete mít ve variantě: celoprosklené, celoprosklené s zrcadlovým sklem, plné, plné hladce lícující nebo plné s průhledy ze skla. Není problém zabudovat zámek na biometrický otisk prstu, magnetické snímače otevření nebo třeba propojení přes bluetooth s Vaším chytrým telefonem. 

Prospekt ke stažení.

Hliníkové prosklené fasády Schüco

Jestli žádáte prosklenou stěnu, která Vám dokonale propojí interiér s exteriérem je pro Vás ideální volba fasádní systéme FWS 50. Pohledová šířka nosných hliníkových sloupků je jen 50mm a z venkovní strany jde provést napojení skle pomocí okrasné lišty, slim lišty nebo strukturálním napojením (tzv. sklo na sklo). Do prosklených fasád SCHÜCO FWS 50 je možní osadit všechny pohyblivé prvky z nabídky Schüco jako HS portály, okna i dveře.

chcete se potkat?


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nebo nám zanechejte pouze Váš telefon a my vám rovnou zavoláme.