Jsme vám k dispozici každý všední den 8:00 - 18:00

Hliníková okna SCHÜCO AWS 90

Výhody hliníku a maximální tepelnou izolací spojují okenní systémy Schüco se stavební hloubkou 90 mm. Tyto hliníkové okenní systémy jsou vhodné pro realizaci udržitelné a designově zaměřené architektury. Pokud hledáte hliníková okna do pasivních domů, je Schüco ideální volbou. V hloubce 90 mm nabídne Schüco široký sortiment. Jde o vysoce tepelně izolované řady Schüco AWS 90.SI+, Schüco AWS 90.SI+ Green nebo Schüco 90 BS.SI+. Tyto produkty vyhovují všem stavebním a fyzikálním požadavkům.

Máte-li v plánu realizovat harmonická hliníková bloková okna v provedení s jedním, případně dvěma štulpy, pak jsou ideální volbou produkty z řady Schüco AWS 90 BS.SI+. S pohledovou šířkou 95 mm je lze realizovat dokonce i na úrovni pasivního domu.

U Schüco AWS 90.SI+ Green, tedy u sériově vyráběných oken, dochází, jak už samotný název napovídá, k použití převážně obnovitelných surovin, a to u přechodových můstků, výplňových pěn i těsnění. Například u polyamidových izolačních můstků nahrazuje původní fosilní suroviny ekologický ricinový olej. To vše podrthuje certifikát TÜV DIN CERTCO.

Výhodou okenního systému Schüco AWS 90 je především maximální teplená izolace až na úrovni pasivního domu a systém skrytého kování Schüco AvanTec SimplySmart. Nabízí možnost použití větší tloušťky skel. Bloková okna lze nyní pořídit také v provedení se štulpem. Maximální bezpečí zajišťuje systém skrytého kování, který se nazývá Schüco AvanTec SimplySmart, navíc je možná realizace odolnosti proti vniknutí a to hned ve třídách RC 1 N, RC 2 a RC 3. Okenní systém Schüco dále umožňuje bloková okna bez viditelných rámů oken.

Rozhodnete-li se pro okenní systém Schüco AWS 90, rozhodně nebudete litovat.

chcete se potkat?


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nebo nám zanechejte pouze Váš telefon a my vám rovnou zavoláme.