Jsme vám k dispozici každý všední den 8:00 - 18:00

Hliníková okna SCHÜCO AWS 75

Okenní řada Schüco AWS 75 je ceněná především pro svou vysokou tepelnou izolaci. Je to, mimo jiné, díky středovým těsněním s praporky z mechové pryže. Investice do dobře těsnících oken, je zároveň i dobrou investicí do budoucna. Díky tomu lze ušetřit poměrně výraznou částku na vytápění budovy. A vzhledem k tomu, že ceny energií neustále rostou, je těsnění aspekt, na který byste měli při výběru nových oken pečlivě nahlížet.

Montáž hliníkových oken Schüco AWS 75

Další velkou předností okenní řady Schüco AWS 75 je jednoduchá montáž a možnost přizpůsobení se podmínkám, které v objektu nastanou. Obvodové středové těsnění Schüco SimplySmart má optimalizované samočinné polohování – nově také pro systémy BC a WF. Navíc není potřeba aplikovat těsnící rohovky z EPDM. Celý proces zpracování a montáže lze výrazně zkrátit také proto, že okenní řada Schüco má vlastní integrované rohovky pro osazovací rám. Montáž se tedy obejde bez náročných manuálních prací, úprav a operací a vy ušetříte drahocenný čas, který můžete využít na další stavební práce.

Okenní řadu Schüco WS 75 si můžete dopřát v několika provedeních. Všechna jsou designově vyřešená do detailů. Stačí si vybrat podle toho, co potřebujete – je libo například blokové okno se skrytým rámem křídla sloupko-příčkového vzhledu? Alternativně lze také zařídit otevírání okenních křídel ven.

Okna Schüco jsou odolné proti vniknutí

Co je také velmi podstatné, je bezpečnost. Abyste se v nově postavených prostorách cítili dobře, bezpečně a prostě jako doma, je třeba mít také okna odolná proti vloupání. Okenní řada Schüco  AWS 75 se může pyšnit odolností proti vniknutí třídy až RC 3.

Schüco TipTronic

Také ovládání okenní řady Schüco lze zautomatizovat, a to díky realizaci motorického kování Schüco TipTronic. Budově taková automatizace dodá nádech luxusu a moderny.

Kontaktujte nás

S hliníkovými okny Schüco jistě neuděláte krok vedle. Stačí si jen vybrat z velké nabídky variant.

chcete se potkat?


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nebo nám zanechejte pouze Váš telefon a my vám rovnou zavoláme.