Jsme vám k dispozici každý všední den 8:00 - 18:00

Hliníková okna Schüco AWS 75 BS.SI

Hliníkové okno Schüco AWS 75 BS.SI+ patří do standardní, vysoce tepelně-izolované okenní řady značky Schüco, které přináší technologii Schüco SimplySmart. Varianta SI znamená Super Insulation a nabízí vysokou tepelnou izolaci, přesvědčující funkčnost a vynikající zpracovatelsko-technické vlastnosti.

Systémová stavebnice oken Schüco AWS ve stavební hloubce 75 mm nabízí excelentní tepelnou izolací s pohledovou šířkou 117 mm. Technologie Schüco SimplySmart s obvodovým středovým těsněním a novou izolací v zasklívací drážce garantuje racionální zpracování. Montáž jednoduše urychlíte s novým mechanickým kováním Schüco AvanTec SimplySmart.

Moderní design okna Schüco AWS 75 BS.SI+

Hliníkové okno Schüco AWS 75 BS.SI+ se skrytým rámem funguje jako blokové okno, které splňuje ty nejvyšší architektonické nároky na štíhlý design s maximální transparentností. Schüco AWS 75 WF.SI+ je založen na systému blokových oken Schüco a je zkoncipován speciálně pro ekonomickou realizaci okenních pásů sloupko-příčkového vzhledu se zasklením ve výšce podlaží.

Přednosti hliníkového okna Schüco AWS 75 BS.SI+:

Výhody okna Schüco AWS 75 BS.SI+:

Důraz na maximální bezpečnost

Před neoprávněným vniknutím do vašeho objektu vás okno dokonale ochrání. Odolnost proti vniknutí je až RC 3.

Kontaktujte nás

Pro více informací o kvalitním hliníkovém okně Schüco AWS 75 BS.SI+ nás neváhejte kontaktovat. Naši odborníci z firmy Vojral s.r.o. jsou vám plně k dispozici a rádi vám pomohou s výběrem toho správného bezpečného okna.

chcete se potkat?


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nebo nám zanechejte pouze Váš telefon a my vám rovnou zavoláme.