Jsme vám k dispozici každý všední den 8:00 - 18:00

Hliníková okna Schüco AWS 75 BS. HI se skrytými křídly

Domů Co nabízíme Hliníková okna a dveře Sortiment hliníkových oken a dveří Hliníková okna Schüco AWS 75 BS. HI se skrytými křídly

Seznamte se s okenní řadou Schüco AWS 75 BS.SI+. Tato okenní řada s technologií Schüco Simply Smart se vyznačuje vysokou mírou tepelné izolace. Oproti standardní řadě Schüco AWS 75.SI + si vystačí se zabudováním ve stavební hloubce 75 mm, Schüco AWS 75.SI + vyžaduje pro excelentní tepelnou izolaci pohledovou šířku 117 mm.

Výborné tepelně-izolační vlastnosti jsou dány jednak vlastnostmi materiálu, jeho funkčností, ale také konečným zpracováním do konečné podoby. Díky tomu neunikne vám, ani vašim zákazníkům zbytečně velký objem drahocenného tepla.

Okenní řada disponuje obvodovým středovým těsněním a má také novou izolaci v zasklívací drážce. Nechybí ani středové těsnění s praporky z mechové pryže. Za vše pak mluví hodnoty Uf (od 0,92 W/(m2K) u maximálně zateplených hliníkových oken a 1,2 W/(m2K) u oken s pohledovou šířkou 117 mm).

Designově velmi působivé je zpracování do blokového okna se skrytým rámem. Celé vzezření okna pak působí velmi štíhle a decentně, přičemž si zachovává maximální transparentnost. Lze mít křídla také ve variantě RL (Residental Line). I proto jsou hliníková okna Schüco oblíbená mezi architekty.

Řada Schüco AWS 75 WF.SI+ je zpracována jako systém blokových oken, které mají sloupko-příčkový vzhled, přičemž zasklení je ve výšce podlaží.

A nezapomnělo se ani na bezpečnost. S okny odolnosti proti vniknutí třídy až RC 3 můžete klidně spát. Do domu se totiž skrz okno jen tak někdo nedostane.

Při zpracování výrobku není nutné aplikovat těsnící rohovky z EPDM, protože součástí jsou integrované rohovky pro osazovací rám. Obvodové středové těsnění má optimalizované samočinné polohování a izolaci lze do zasklívací drážky zavést jako tvarovku. Všechny tyto aspekty dohromady zkracují dobu montáže a náročnost celého procesu.

Pokud navíc zvolíte variantu Schüco AWS 75 BS.HI+, můžete dosáhnout úzkých pohledových šířek, aniž byste museli lepit lemy.

chcete se potkat?


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nebo nám zanechejte pouze Váš telefon a my vám rovnou zavoláme.